0537 582 81 90

Batıkent Çilingir

Her türlü çilingir işlemlerinde uzman firmamız, Batıkent bölgesinde ortaya çıkacak çilingir ihtiyaçlarınız için hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyacaktır. Batıkent çilingir talebiniz için, konusunda uzman anahtarcı firmamız hemen verdiğiniz adrese gelecektir. Batıkent çilingir işleriniz için bize telefon numaramızdan ulaşarak çağırabilirsiniz. Günün her saatinde çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Batıkent bölgesinde yaşayacağınız her türlü kapı kilidi sorununda uzman çilingir hizmeti veren personelimiz mümkün olan en kısa sürede yanınızıa gelerek kilit açma işleminizi gerçekleştirecektir.

Kapıda kalma olarak tabir edilen durumun bir çok sebebi olabilir. Anahtarı içeride kapı arkasında unutma, anahtarı başka bir yerde unutma, anahtarı kaybetme, kilidin bozulması, anahtarın zorlama nedeniyle kilit içerisinde kırılması gibi sebeplerle evinizin, işyerinizi veya arabanızın kilidini açamayabilirsiniz. Hiç endişe etmeyin ve Batıkent çilingir hizmeti veren firmamızı hemen arayın.

Çilingir hizmetleri esnasında, kilidin bozulmuş olması nedeniyle değiştirilmesi de gerekebilmektedir. Bu nedenle firmamız personeli yanınıza tam donanımlı olarak gelecek ve gerekiyorsa kilit değişimi yapacaktır.